Farklı coğrafyalardan, farklı disiplinlerden sanatçılarla randevulaşıp buluşan ekip, sanatçının sanata bakışını ve gündelik hayatını izleyicilere aktarıyor. Burada sanatçı kendisini anlatıyor.

Randevu

Randevu'nun bu bölümünde, görsel sanatçı Owen Maseko ile Bulawayo'da buluşuyoruz. #owenmaseko #bulawayo #zimbabve Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, yazar Sindiwe Magona ile Cape Town'da buluşuyoruz. #sindiwemagona #capetown #randevu Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Fred Klemen ile Berlin'de buluşuyoruz. #randevu #fredklemen #berlin Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, sanatçı Ernest Edmans ile Sheffield'de buluşuyoruz. Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha fazlası için bizi...

Randevu'nun bölümünde, şair Elena Prendzova ile Üsküp'te buluşuyoruz. #randevu #elenaprendzova #üsküp Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha fazlası...

Randevu'nun bu bölümünde, besteci Michael Blake ile Cape Town'da buluşuyoruz. #michaelblake #capetown #randevu Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, bilim insanı Christopher Kyba ile Potsdam'da buluşuyoruz. #randevu #christopherkyba #potsdam Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, müzisyen Elena Kamenarova ile Sandanski'de buluştuk. #elenakamenarova #sandanski #randevu Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Giorgi Ovashvili ile Tiflis'de buluştuk. #randevu #giorgiovashvili #tiflis Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Ben Hopkins ile Berlin'de buluştuk. #randevu #benhopkins #berlin Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yazar Alek Popov ile Sofya'da buluştuk. #alekpopov #sofya #randevu Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, sokak sanatçısı Mohammad Ali ile Birmingham'da buluştuk. #Randevu #MohammadAli #Birmingham Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, piyanist ve besteci Maria Baptist ile Berlin'de buluştuk. #randevu #mariabaptist #berlin Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler...

Randevu'nun bu bölümünde, mimarlık tarihçisi Uğur Tanyeli ile Mardin'de buluşuyoruz. #randevu #uğurtanyeli #mardin Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Javor Gardev ile Sofya'da buluşuyoruz. #randevu #javorgardev #sofya Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Derviş Zaim ile İstanbul'da buluşuyoruz. #randevu #dervişzaim #istanbul Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, karışık teknik sanatçısı Sue Williamson ile Cape Town'da buluşuyoruz. #randevu #suewilliamson #capetown Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm...

Randevu'nun bu bölümünde, fotoğraf sanatçısı Roger Ballen ile Johannesburg'da buluşuyoruz. #randevu #rogerballen #johannesburg Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve...

Randevu'nun bu bölümünde, şarkıcı ve söz yazarı Simphiwe Dana ile Johannesburg'da buluşuyoruz. #randevu #simphiwedana #johannesburg Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm...

Randevu'nun bu bölümünde, Warsaw Village Band üyesi Maciej Szajkowski ile Varşova'da buluşuyoruz. #randevu #warsawvillageband #maciejszajkowski Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm...

Randevu'nun bu bölümünde, heykeltraş Marco Cianfanelli ile Johannesburg'da buluşuyoruz. #randevu #marcocianfanelli #johannesburg Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, ressam Peyami Gürel ile İstanbul'da buluşuyoruz. #randevu #peyamigürel #istanbul Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, bilim adamı ve fotoğrafçı Andrzej Dragan ile Varşova'da buluşuyoruz. #randevu #andrzejdragan #varşova Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm...

Randevu'nun bu bölümünde, parfümör ve fotoğraf sanatçısı Vedat Ozan ile İstanbul'da buluşuyoruz. #randevu #vedatozan #trt2 Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm...

Randevu'nun bu bölümünde, besteci ve müzisyen Roland Neuwirth ile Viyana'da buluştuk. #randevu #rolandneuwirth #viyana Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler...

Randevu'nun bu bölümünde, müzisyen Vladimir Ivanoff ile Münih'te buluşuyoruz. #randevu #vladimirivanoff #münih Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen Aida Begiç ile Saraybosna'da buluştuk. #randevu #aidabegiç #saraybosna Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler ve daha...

Randevu'nun bu bölümünde, yönetmen ve yazar Nacer Khemir ile Tunus'ta buluşuyoruz. #randevu #nacerkhemir #tunus Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD Tüm bölümler...

Dünya sanatçıları ile buluşacağımız Randevu'nun ilk bölümünde, Atina'da, müzisyen Savina Yannatou ile buluşuyoruz. #randevu #savinayannatou #atina Randevu'nun diğer bölümlerini izlemek için: http://bit.ly/2PxcbUR TRT 2 YouTube kanalına abone olmak için: https://bit.ly/2V0TZDD...

E-posta üyeliğine kaydolun!
TRT 2 mail listesine şimdi abone olun; en yeni programlardan, en son etkinliklerden, kültür ve sanata dair her şeyden ilk sizin haberiniz olsun.