Anjelika Akbar ile SESLER, kültür ve sanat alanında önemli kişileri aktüel bir bakış açısıyla ekrana taşıyacak ve bu kişilerle kültür sanat ilgilileri arasında köprü kuran bir program olacaktır.

Anjelika Akbar ile Sesler

Anjelika Akbar ile Sesler'de bu bölüm konuğumuz, balet ve oyuncu Tan Sağtürk. Fransa'da aldığı eğitimden sahne aldığı gösterilere kadar bale sanatına dair sohbet ediyoruz. Anjelika Akbar ile Sesler'in diğer bölümleri...

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar’ın her hafta alanında başarılı bir ismi ağırladığı programının bu haftaki konuğu, iş kadını Demet Sabancı.

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar’ın her hafta alanında başarılı bir ismi ağırladığı programının bu haftaki konuğu, Süleyman Saim Tekcan.

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile Sesler'in ikinci bölümdeki konuğu, minyatür ve performans sanatçısı Günseli Kato. Bu bölümde minyatürden Japon kültürüne, tasavvuftan müziğe birçok alandan beslenen bir sohbet, sizleri bekliyor.

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar’ın her hafta alanında başarılı bir ismi ağırladığı programının ilk konuğu, piyanist Gülsin Onay. Canlı yayın, tüm bölümler ve kamera arkası görüntüler için: http://www.trt2.com.tr https://www.instagram.com/trt2/ https://www.facebook.com/trt2/...

E-posta üyeliğine kaydolun!
TRT 2 mail listesine şimdi abone olun; en yeni programlardan, en son etkinliklerden, kültür ve sanata dair her şeyden ilk sizin haberiniz olsun.